Перейти до основного вмісту

Інтерактивна складова

Тема 1. Інформація, повідомлення, дані, інформаційні процеси.

Дослідження компанії IBM про Big Data

Відео для вправи 8 рубрики Працюємо самостійно

Тема 2. Інформаційні системи як важливі складники й ознаки сучасного суспільства

Інформаційна система Україна. ІСУО 

Іінформаційна система Конкурс

Іінформаційна система E-olimp

Інформаційна система "Публічна кадастрова карта України"

Портал електронних 
послуг Пенсійного фонду України

 Інформаційна система https://gd.tickets.ua/uk

Геоінформаційна система

Геоінформаційна система

Тема 3. Людина в інформаційному суспільстві

Сайт для перевірки достовірності даних

Сервіс для виявлення власника сайту http://whois.domaintools.com/ 

Техніки пропаганди https://www.stopfake.org

Сервіс для вправи 10 із рубрики Працюємо самостійно: http://verify.org.ua/ 

Тема 4. Загрози при роботі в інтернеті та способи  їх уникнення
Довідка Windows


Сайт для створення презентації-ілюстрації
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Файли-заготовки до розділу ІІІ

Шановні колеги! Розміщуємо посилання на файли-заготовки до розділу 3. Їх можна завантажити на власне е-сховище за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1cT7zNZ947wWEo9gCaUak_vdwkkdR4Yn-?usp=sharing Будемо вдячні за те, що при перевірці файлів на наявність ви також переглянете їх вміст на предмет наявності потрібних таблиць чи інших об'єктів баз даних чи їх надлишковості. Можливо під час підготовки підручника та його апробації файли були змінені і ми не помітили необхідності їх виправлення. Ваші пропозиції читаємо у коментарях.

Файли-заготовки до розділу ІІ

Шановні колеги! Файли-заготовки до розділу "Моделі й моделювання. Аналіз і візуалізація даних" можна завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ceACuRPMAIzggt5reJWk-_W-o9v5x1hl?usp=sharing Важливо, що у розділі є дві логічно пов'язані підтеми: Візуалізація та Статистика. Такі ж назви мають і папки із файлами. Зауважимо, що запропонованих фінансових задачах вказані умовні відсотки. Вони можуть відрізнятись від відсотків, які чинні у фінансових установах. Ви можете використовувати запропоновані відсоткові ставки або використати поточні. Вдалих уроків!

Методичні рекомендації щодо викладання курсу інформатики у 2018-2019 н.р.

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2018/2019 навчальному році У 2018/2019 навчальному році вивчення інформатики в старшій школі закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за навчальними програмами, які розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України: Класи(рівні) Рік затвердження програми Посилання Старша школа (10 клас) Рівень стандарту 2018 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/informatika-standart-10-11.docx Профільний рівень https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/01/10-11-profilniy-riven.docx Старша школа (11 клас) Рівень стандарту 2017 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/1-informatika-standart-10-11-final.doc Академічний рівень https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-1