Перейти до основного вмісту

Інтерактивна складова

Тема 1. Інформація, повідомлення, дані, інформаційні процеси.

Дослідження компанії IBM про Big Data

Відео для вправи 8 рубрики Працюємо самостійно

Тема 2. Інформаційні системи як важливі складники й ознаки сучасного суспільства

Інформаційна система Україна. ІСУО 

Іінформаційна система Конкурс

Іінформаційна система E-olimp

Інформаційна система "Публічна кадастрова карта України"

Портал електронних 
послуг Пенсійного фонду України

 Інформаційна система https://gd.tickets.ua/uk

Геоінформаційна система

Геоінформаційна система

Тема 3. Людина в інформаційному суспільстві

Сайт для перевірки достовірності даних

Сервіс для виявлення власника сайту http://whois.domaintools.com/ 

Техніки пропаганди https://www.stopfake.org

Сервіс для вправи 10 із рубрики Працюємо самостійно: http://verify.org.ua/ 

Тема 4. Загрози при роботі в інтернеті та способи  їх уникнення
Довідка Windows


Сайт для створення презентації-ілюстрації
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Файли-заготовки до розділу ІІ

Шановні колеги! Файли-заготовки до розділу "Моделі й моделювання. Аналіз і візуалізація даних" можна завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ceACuRPMAIzggt5reJWk-_W-o9v5x1hl?usp=sharing Важливо, що у розділі є дві логічно пов'язані підтеми: Візуалізація та Статистика. Такі ж назви мають і папки із файлами. Зауважимо, що запропонованих фінансових задачах вказані умовні відсотки. Вони можуть відрізнятись від відсотків, які чинні у фінансових установах. Ви можете використовувати запропоновані відсоткові ставки або використати поточні. Вдалих уроків!

Файли-заготовки до розділу ІІІ

Шановні колеги! Розміщуємо посилання на файли-заготовки до розділу 3. Їх можна завантажити на власне е-сховище за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1cT7zNZ947wWEo9gCaUak_vdwkkdR4Yn-?usp=sharing Будемо вдячні за те, що при перевірці файлів на наявність ви також переглянете їх вміст на предмет наявності потрібних таблиць чи інших об'єктів баз даних чи їх надлишковості. Можливо під час підготовки підручника та його апробації файли були змінені і ми не помітили необхідності їх виправлення. Ваші пропозиції читаємо у коментарях.

Матеріали для підготовки до уроків

Шановні колеги! Через причини, на які не мають впливу автори, ви разом із своїми учнями розпочали навчальний рік без підручника. У зв'язку із цим розміщуємо посилання на матеріали для підготовки перших 5 тем, які нам надало видавництво. https://drive.google.com/open?id=1ouyYOnvxzVrBJmbc1a_CPN2S0zIX9O5y Файли-заготовки до вправ розміщено у сховищі, посилання на яке подано на сторінці Файли-заготовки , а на сторінці Інтерактивна складова можна завантажити QR-коди на вказані посилання, працювати з ними із сторінки блогу або завантажити на власний сервіс чи платформу для організації учнівської взаємодії, наприклад, Padlet. Для роботи із кодами на учнівських комп'ютерах або смартфонах має бути встановлене програмне забезпечення для зчитування  QR-кодів та наявна веб-камера. Приклади програм для зчитування QR-кодів для iPhone і iPAd Bakodo — http://itunes.apple.com/app/bakodo-barcode-scanner-qr/id371932548 Scan — http://itunes.apple.com/app/scan/id411206394 Приклади прог