Перейти до основного вмісту

Інтерактивна складова

Тема 1. Інформація, повідомлення, дані, інформаційні процеси.

Дослідження компанії IBM про Big Data

Відео для вправи 8 рубрики Працюємо самостійно

Тема 2. Інформаційні системи як важливі складники й ознаки сучасного суспільства

Інформаційна система Україна. ІСУО 

Іінформаційна система Конкурс

Іінформаційна система E-olimp

Інформаційна система "Публічна кадастрова карта України"

Портал електронних 
послуг Пенсійного фонду України

 Інформаційна система https://gd.tickets.ua/uk

Геоінформаційна система

Геоінформаційна система

Тема 3. Людина в інформаційному суспільстві

Сайт для перевірки достовірності даних

Сервіс для виявлення власника сайту http://whois.domaintools.com/ 

Техніки пропаганди https://www.stopfake.org

Сервіс для вправи 10 із рубрики Працюємо самостійно: http://verify.org.ua/ 

Тема 4. Загрози при роботі в інтернеті та способи  їх уникнення
Довідка Windows


Сайт для створення презентації-ілюстрації
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Електронна версія підручника

Шановні колеги, на запити вчителів та з дозволу видавництва розміщуємо посилання на повну електронну версію підручника "Інформатика 10(11). Базовий модуль". На сайті ІМЗО розміщена не повна версія, і як повідомляють вчителі, не всі освітні заклади отримали замовлені підручники. Тому це рішення може стати реальною допомогою освітянам, які вимушені знову розпочинати навчання інформатики без належної навчально-методичної допомоги. Ми, як автори, вчасно виконали свої зобов'язання, та попри це  приносимо вибачення тим вчителям, дітям та їх батькам, хто не з нашої вини не отримав належної підтримки у навчанні такого важливого в інформаційному суспільстві предмета.
Завантажити підручник можна за покликанням
https://bit.ly/2m6FoLE.

Маємо надію на доброчесність усіх користувачів блогу та дотримання авторських прав. При використанні матеріалів підручника просимо вказувати авторство.

Методичні рекомендації щодо викладання курсу інформатики у 2018-2019 н.р.

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2018/2019 навчальному році У 2018/2019 навчальному році вивчення інформатики в старшій школі закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за навчальними програмами, які розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України: Класи(рівні) Рік затвердження програми Посилання Старша школа (10 клас) Рівень стандарту 2018 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/informatika-standart-10-11.docx Профільний рівень https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/01/10-11-profilniy-riven.docx Старша школа (11 клас) Рівень стандарту 2017 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/1-informatika-standart-10-11-final.doc Академічний рівень

Матеріали для підготовки до уроків

Шановні колеги! Через причини, на які не мають впливу автори, ви разом із своїми учнями розпочали навчальний рік без підручника. У зв'язку із цим розміщуємо посилання на матеріали для підготовки перших 5 тем, які нам надало видавництво.
https://drive.google.com/open?id=1ouyYOnvxzVrBJmbc1a_CPN2S0zIX9O5y
Файли-заготовки до вправ розміщено у сховищі, посилання на яке подано на сторінці Файли-заготовки, а на сторінці Інтерактивна складова можна завантажити QR-коди на вказані посилання, працювати з ними із сторінки блогу або завантажити на власний сервіс чи платформу для організації учнівської взаємодії, наприклад, Padlet. Для роботи із кодами на учнівських комп'ютерах або смартфонах має бути встановлене програмне забезпечення для зчитування  QR-кодів та наявна веб-камера.
Приклади програм для зчитування QR-кодів для iPhone і iPAd
Bakodo — http://itunes.apple.com/app/bakodo-barcode-scanner-qr/id371932548 Scan — http://itunes.apple.com/app/scan/id411206394 Приклади програм для зчитуван…