Перейти до основного вмісту

Файли-заготовки

На сторінці Файли-заготовки розміщено посилання на сховище файлів до розділів:

  • "Інформаційні технології": https://drive.google.com/open?id=1CtPgwHO3liGIvHA0JxjaqUWZofW_xaUs

Коментарі

Василь каже…
Де знайти 2 файли: Класифікація, Запит. На них побудовані вправи до параграфа 2.
Василь каже…
Тут хтось відповідає на запитання?
Oleksandr Shevchuk каже…
Підтримую запитання. У файлах-заготовках немає файлів "Класифікація" та "Запит" до параграфа 2 вправи 2 та 3.
Ольга Барна каже…
Доброго дня! Вибачте за незручності та дякую, колеги, за уважність. Поправила наявність файлів у сховищі. Не відповіла одразу, бо за вказівкою лікарів вимушена обмежити використання комп'ютера.
Добрий день. Потрібні файли (Маркетинг) до робіт у розділі Інформаційні техно-
логії. Буде додаватися? Спасибі
Oleksandr Shevchuk каже…
Автор видалив цей коментар.
Unknown каже…
Доброго вечора. Розмістіть файли-заготовки для другої теми.
Oleksandr Shevchuk каже…
Доброго часу доби. Файла "Маркетинг" у файлах-заготовках і справді немає
Анонім каже…
Коли будуть файли до розділу 2? Ми вчимося по підручнику чи як?
Unknown каже…
Вибрали підручник на свою голову. Колись підручник був золото, а зараз - повна к......
Unknown каже…
До баз даних заготовки будуть?
Ольга Барна каже…
Шановні колеги! Файли-заготовки до усіх розділів в повному обсязі буде розміщено після завершення конкурсу. Наразі будемо розміщувати за запитами.
Сторінки підручника 123-124, Вправа 2, (мал. 12.10, а) не підходить для виконання вправи.

Популярні дописи з цього блогу

Файли-заготовки до розділу ІІ

Шановні колеги! Файли-заготовки до розділу "Моделі й моделювання. Аналіз і візуалізація даних" можна завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ceACuRPMAIzggt5reJWk-_W-o9v5x1hl?usp=sharing Важливо, що у розділі є дві логічно пов'язані підтеми: Візуалізація та Статистика. Такі ж назви мають і папки із файлами. Зауважимо, що запропонованих фінансових задачах вказані умовні відсотки. Вони можуть відрізнятись від відсотків, які чинні у фінансових установах. Ви можете використовувати запропоновані відсоткові ставки або використати поточні. Вдалих уроків!

Файли-заготовки до розділу ІІІ

Шановні колеги! Розміщуємо посилання на файли-заготовки до розділу 3. Їх можна завантажити на власне е-сховище за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1cT7zNZ947wWEo9gCaUak_vdwkkdR4Yn-?usp=sharing Будемо вдячні за те, що при перевірці файлів на наявність ви також переглянете їх вміст на предмет наявності потрібних таблиць чи інших об'єктів баз даних чи їх надлишковості. Можливо під час підготовки підручника та його апробації файли були змінені і ми не помітили необхідності їх виправлення. Ваші пропозиції читаємо у коментарях.

Матеріали для підготовки до уроків

Шановні колеги! Через причини, на які не мають впливу автори, ви разом із своїми учнями розпочали навчальний рік без підручника. У зв'язку із цим розміщуємо посилання на матеріали для підготовки перших 5 тем, які нам надало видавництво. https://drive.google.com/open?id=1ouyYOnvxzVrBJmbc1a_CPN2S0zIX9O5y Файли-заготовки до вправ розміщено у сховищі, посилання на яке подано на сторінці Файли-заготовки , а на сторінці Інтерактивна складова можна завантажити QR-коди на вказані посилання, працювати з ними із сторінки блогу або завантажити на власний сервіс чи платформу для організації учнівської взаємодії, наприклад, Padlet. Для роботи із кодами на учнівських комп'ютерах або смартфонах має бути встановлене програмне забезпечення для зчитування  QR-кодів та наявна веб-камера. Приклади програм для зчитування QR-кодів для iPhone і iPAd Bakodo — http://itunes.apple.com/app/bakodo-barcode-scanner-qr/id371932548 Scan — http://itunes.apple.com/app/scan/id411206394 Приклади прог