Перейти до основного вмісту

Файли-заготовки до розділу 1

Шановні колеги! За цим покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1CtPgwHO3liGIvHA0JxjaqUWZofW_xaUs?usp=sharing
можна завантажити файли-заготовки до розділу 1 "Інформаційні технології в суспільстві". Ми передбачаємо, що учні працюватимуть із наданими файлами,  застосовуючи хмарні технології.
Тому зауважуємо, що вчитель має скопіювати файли на е-сховище класу та надати учням доступ до нього з відповідними правами.
Порада: для кожного класу варто створювати своє сховище, щоб учні могли спільно працювати, коментувати внесок кожного чи обговорювати в межах навчальної групи чи класу.
Вдалих уроків!

Коментарі

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, коли будуть файли-заготовки до решти розділів?
Дякую!
Ольга Барна каже…
Невдовзі розмістимо для наступного розділу.
Добрий вечір! Дуже потрібні файли-заготовки до ІІ розділу, бо 2 год. в тиждень. Дякую!
Ольга Барна каже…
Розмістили у наступному дописі заготовки до розділу ІІ

Популярні дописи з цього блогу

Файли-заготовки до розділу ІІ

Шановні колеги! Файли-заготовки до розділу "Моделі й моделювання. Аналіз і візуалізація даних" можна завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ceACuRPMAIzggt5reJWk-_W-o9v5x1hl?usp=sharing Важливо, що у розділі є дві логічно пов'язані підтеми: Візуалізація та Статистика. Такі ж назви мають і папки із файлами. Зауважимо, що запропонованих фінансових задачах вказані умовні відсотки. Вони можуть відрізнятись від відсотків, які чинні у фінансових установах. Ви можете використовувати запропоновані відсоткові ставки або використати поточні. Вдалих уроків!

Файли-заготовки до розділу ІІІ

Шановні колеги! Розміщуємо посилання на файли-заготовки до розділу 3. Їх можна завантажити на власне е-сховище за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1cT7zNZ947wWEo9gCaUak_vdwkkdR4Yn-?usp=sharing Будемо вдячні за те, що при перевірці файлів на наявність ви також переглянете їх вміст на предмет наявності потрібних таблиць чи інших об'єктів баз даних чи їх надлишковості. Можливо під час підготовки підручника та його апробації файли були змінені і ми не помітили необхідності їх виправлення. Ваші пропозиції читаємо у коментарях.

Матеріали для підготовки до уроків

Шановні колеги! Через причини, на які не мають впливу автори, ви разом із своїми учнями розпочали навчальний рік без підручника. У зв'язку із цим розміщуємо посилання на матеріали для підготовки перших 5 тем, які нам надало видавництво. https://drive.google.com/open?id=1ouyYOnvxzVrBJmbc1a_CPN2S0zIX9O5y Файли-заготовки до вправ розміщено у сховищі, посилання на яке подано на сторінці Файли-заготовки , а на сторінці Інтерактивна складова можна завантажити QR-коди на вказані посилання, працювати з ними із сторінки блогу або завантажити на власний сервіс чи платформу для організації учнівської взаємодії, наприклад, Padlet. Для роботи із кодами на учнівських комп'ютерах або смартфонах має бути встановлене програмне забезпечення для зчитування  QR-кодів та наявна веб-камера. Приклади програм для зчитування QR-кодів для iPhone і iPAd Bakodo — http://itunes.apple.com/app/bakodo-barcode-scanner-qr/id371932548 Scan — http://itunes.apple.com/app/scan/id411206394 Приклади прог