Перейти до основного вмісту

Файли-заготовки до розділу 1

Шановні колеги! За цим покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1CtPgwHO3liGIvHA0JxjaqUWZofW_xaUs?usp=sharing
можна завантажити файли-заготовки до розділу 1 "Інформаційні технології в суспільстві". Ми передбачаємо, що учні працюватимуть із наданими файлами,  застосовуючи хмарні технології.
Тому зауважуємо, що вчитель має скопіювати файли на е-сховище класу та надати учням доступ до нього з відповідними правами.
Порада: для кожного класу варто створювати своє сховище, щоб учні могли спільно працювати, коментувати внесок кожного чи обговорювати в межах навчальної групи чи класу.
Вдалих уроків!

Коментарі

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, коли будуть файли-заготовки до решти розділів?
Дякую!
Ольга Барна каже…
Невдовзі розмістимо для наступного розділу.
Добрий вечір! Дуже потрібні файли-заготовки до ІІ розділу, бо 2 год. в тиждень. Дякую!
Ольга Барна каже…
Розмістили у наступному дописі заготовки до розділу ІІ

Популярні дописи з цього блогу

Файли-заготовки до розділу ІІІ

Шановні колеги! Розміщуємо посилання на файли-заготовки до розділу 3. Їх можна завантажити на власне е-сховище за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1cT7zNZ947wWEo9gCaUak_vdwkkdR4Yn-?usp=sharing Будемо вдячні за те, що при перевірці файлів на наявність ви також переглянете їх вміст на предмет наявності потрібних таблиць чи інших об'єктів баз даних чи їх надлишковості. Можливо під час підготовки підручника та його апробації файли були змінені і ми не помітили необхідності їх виправлення. Ваші пропозиції читаємо у коментарях.

Файли-заготовки до розділу ІІ

Шановні колеги! Файли-заготовки до розділу "Моделі й моделювання. Аналіз і візуалізація даних" можна завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ceACuRPMAIzggt5reJWk-_W-o9v5x1hl?usp=sharing Важливо, що у розділі є дві логічно пов'язані підтеми: Візуалізація та Статистика. Такі ж назви мають і папки із файлами. Зауважимо, що запропонованих фінансових задачах вказані умовні відсотки. Вони можуть відрізнятись від відсотків, які чинні у фінансових установах. Ви можете використовувати запропоновані відсоткові ставки або використати поточні. Вдалих уроків!

Методичні рекомендації щодо викладання курсу інформатики у 2018-2019 н.р.

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2018/2019 навчальному році У 2018/2019 навчальному році вивчення інформатики в старшій школі закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за навчальними програмами, які розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України: Класи(рівні) Рік затвердження програми Посилання Старша школа (10 клас) Рівень стандарту 2018 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/informatika-standart-10-11.docx Профільний рівень https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/2018-2019/01/10-11-profilniy-riven.docx Старша школа (11 клас) Рівень стандарту 2017 https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-10-11-klas/1-informatika-standart-10-11-final.doc Академічний рівень https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-1